Блискавкозахист
 

 

БЛИСКАВКОЗАХИСТ І ЗАЗЕМЛЕННЯ

           ПП "ВСЕСВІТ КОМФОРТУ" виконує  проектування й монтаж професійних систем блискавкозахисту, а також здійснює роботи із заземлення. Комплексний підхід до поставлених завдань, найсучасніші методи проектування за європейськими стандартами, а також застосування в роботі комплектуючих кращих закордонних виробників. Досвід і висока кваліфікація наших співробітників, дають можливість створювати нам надійні системи блискавкозахисту для будь-яких об'єктів, забезпечуючи максимальний їхній захист від усіляких впливів розрядів  блискавок.

           Останннім часом широкого поширення набули системи активного блискавкозахисту. Їхньою безперечною перевагою є набагато більша зона захисту, яка утворюється блискавкоприймачем системи активного блискавкозахисту (при однаковій висоті щогли активного блискавкозахисту і стрижня традиційного блискавкозахисту). Ще одним плюсом системи активного блискавкозахисту є простота і швидкість монтажу системи.

 

          Якісне заземлення – це надійний захист вашого устаткування від електричних розрядів не тільки природного походження, але й гарантія безпеки, як устаткування, так і людей від ураження струмом. За кордоном уже давно зрозуміли, що заземлення - це досить важливо, після чого стали застосовувати при його встановленні ще більш жорсткі правила й нормативи, якими також керується й наша компанія. Заземлення – це не те, на чому можна заощаджувати, і навіть якщо вас не лякають якісь матеріальні втрати, то безпека людського життя повинна бути вище всього.