Газове пожежогасіння застосовується на тих об’єктах, де при ліквідації загоряння необхідно заповнювати весь об’єм приміщення вогнегасною речовиною. Такі модулі використовуються при установці систем безпеки в бібліотеках, архівах, музеях, а також у будинках з більшою кількістю проводів і електронного обладнання.

Установки газового пожежогасіння не бояться перепадів температур і працюють в інтервалі від -40° до +50°C. Іншою перевагою таких систем є те, що газ не викликає корозії обладнання, що захищається, а наслідки використання установки легко усуваються, варто лише провітрити приміщення. Застосовувані речовини не містять токсичних компонентів і не утворять отруйних продуктів при контакті з вогнем. Газ є безпечним для озонового шару атмосфери, а також не наносить ніякої шкоди охоронюваному майну.

Можна виділити ще ряд переваг використання даного типу систем. Крім того, що гасіння пожежі відбувається за 10-30 секунд, установки із застосуванням газу здатні забезпечити незалежний захист відразу декількох приміщень від однієї батареї балонів. Заправлення ємностей не стане великою проблемою, тому що не вимагає спеціального обладнання й здійснюється на багатьох підприємствах України.

Газове пожежогасіння застосовується не у всіх випадках. Принцип роботи таких систем заснований на тому, що при надходженні в зону реакції негорючого газу відбувається зниження концентрації кисню, і полум’я гасне. Однак існують матеріали, здатні горіти й без доступу повітря, а також здатні до самозаймання й тління всередині об’єму речовини. У таких випадках рекомендується використовувати інші способи гасіння вогню.

Розпочинаємо зараз!

Ми працюємо щодня, щоб зробити нашу місію реальністю для наших партнерів та клієнтів.

Наші переваги

  • Більше 50 реалізованих проектів

  • Перевірки без штрафів

  • Безпека “під ключ”

  • Кваліфіковані спеціалісти

  • Оперативнний кошторис проекту