ВОДЯНА СИСТЕМА ПОЖЕЖОГАСІННЯ

Водяна система пожежогасіння – це система трубопроводів, постійно заповнена вогнегасним складом, забезпечена спеціальними насадками, спринклерами, легкоплавка насадка яких, розкриваючись при початковій стадії пожежі, забезпечує подачу вогнегасного складу на вогнище спалаху.

При пожежі спринклерні установки приступають до гасіння незалежно від того, чи знаходяться в приміщеннях люди або відсутні. Конструктивно установка пожежогасіння це є змонтована під перекриттями торгівельного залу, офісних приміщень, а також складських і допоміжних приміщень, мережа труб із спринклерами, що розкриваються при підвищенні температури. Якщо площа велика, то спринклерна мережа розділяється на окремі секції, причому кожна мережа обслуговується окремим контрольно-сигнальним клапаном.

Спринклерні установки пожежогасіння в залежності від температури повітря в примі­щеннях проектуються:

–      водозаповненими – для приміщень з мінімальною температурою повітря 5°С та вище;

–      повітряними – для неопалюваних приміщень будинків з мінімальною температурою повітря нижче 5 °С.

ВОДОЗАПОВНЕНІ: Опалювані приміщення обладнуються водяними спринклерними системами пожежогасіння, трубопроводи якої завжди заповнені водою. Після розкриття того або іншого числа спринклерів, вода у вигляді роздроблених струменів подається до вогнища спалаху. Протягом перших хвилин пожежі, вода поступає від автоматичного водоживильника, а потім контрольно-сигнальний клапан включає пожежні насоси, що забезпечують подачу розрахункової кількості води, необхідної для ліквідації пожежі.

ПОВІТРЯНІ: Якщо в приміщеннях, що знаходяться в районах з тривалістю опалювального періоду більше 240 днів, є неопалювані приміщення, що потребують захисту, їх обладнують повітряними спринклерними системами. У цих системах в звичайний час мережа труб від спринклерів до контрольно-сигнального клапана знаходиться під тиском стиснутого повітря.

Розпочинаємо зараз!

Ми працюємо щодня, щоб зробити нашу місію реальністю для наших партнерів та клієнтів.

Наші переваги

  • Більше 50 реалізованих проектів

  • Перевірки без штрафів

  • Безпека “під ключ”

  • Кваліфіковані спеціалісти

  • Оперативнний кошторис проекту