Монтаж електромережМонтаж електромережМонтаж електромереж

Проектування та створення системи електропостачання будівель та споруд.
Система електропостачання – це система передачі та розподілу електричної енергії, що забезпечує безперебійну подачу електроживлення до будівель та споруд промислового, цивільного чи житлового призначення.
Проектування системи електропостачання підприємств спрямоване на вирішення наступних завдань:
Безперервність та безперебійність роботи виробництва за рахунок стабільного електропостачання;
Забезпечення електроенергією належної якості незалежно від якості електроенергії, що надходить із зовнішніх мереж;
Запобігання збиткам, пов’язаним з виходом з ладу дорогого електроустаткування;
Поділ внутрішніх енергоспоживачів на групи відповідно до їх вимог до потужності та надійності електропостачання, що дозволяє оптимізувати витрати на забезпечення електропостачання.
Відповідно до класифікації ПУЕ (Правила влаштування електроустановок), організації, як споживачі електроенергії, поділяються на три категорії:

1. Перерва в електропостачанні може становити небезпеку для життя та здоров’я людей, призвести до значних матеріальних збитків, зупинити роботу особливо важливих елементів комунального господарства або підприємств зв’язку, телебачення та радіомовлення. До цієї категорії можна віднести лікарні, залізниці та метрополітен, телевежі та ін.

2. Перерва в електропостачанні призводить до масових простоїв робітників, обладнання, транспорту, що впливає на діяльність великої кількості людей. До цієї категорії можна віднести заводи, заводи, спортивні споруди.

3. До цієї категорії належать решта споживачів, які не потрапляють до попередніх категорій.

Проектування системи електропостачання для перших двох категорій потребує особливо ретельного опрацювання технічних рішень.

Створення системи електропостачання будівель та споруд проводиться у кілька етапів. Необхідне обстеження об’єкта, аналіз споживачів та необхідної їм потужності. Наступний етап – розробка проекту. Це один із найважливіших етапів, оскільки саме тут визначається вартість електричних мереж, що вводяться в експлуатацію, та їх надійність. Грамотно підготовлений проект згодом допомагає уникнути безлічі проблем, забезпечує безпеку споживачів та за необхідності дозволяє відновити подачу електроенергії у найкоротші терміни.  Після затвердження проекту починається етап будівельно-монтажних та пуско-налагоджувальних робіт. Монтаж мереж провадиться відповідно до розробленого проекту, будівельно-монтажних та інших норм. За погодженням із замовником наші фахівці після закінчення робіт перевіряють систему разом з електротехнічною лабораторією та органами Енергонагляду.

Аварійне освітлення.
З метою висвітлення приміщень у разі раптового припинення електропостачання встановлюється аварійне висвітлення. Широко цей тип освітлення застосовується в офісних та виробничих приміщеннях з великою кількістю співробітників. Як джерело електроенергії для аварійної подачі світла використовуються блоки резервного або автономного живлення, наприклад генератори, акумулятори, резервні силові кабелі. Розрізняють евакуаційне аварійне освітлення (підсвічування підлоги, проходів, ступенів) та освітлення безпеки (підтримка освітлення у робочій зоні).

Зовнішнє електропостачання.
Система зовнішнього електропостачання необхідна передачі електрики від електропостачальної організації цільовим споживачам.
Мережі електропередачі мають складну структуру, яка залежить від розташування джерел енергії та споживачів та інших особливостей. Створюються підстанції, які з’єднаються лініями електропередач. До підстанцій підключаються кілька ліній, а всередині відбувається перетворення напруги, що поставляється, і подальший розподіл електричних потоків між лініями. Підстанції, пристрої розподільного призначення та лінії електропередач складають основу електропостачальної системи.
Для створення структури такої мережі використовують спеціальні схеми, на яких відображають лінії, системи та секції шин, захисні пристрої, комутатори та трансформатори. Переключення трансформаторів може бути засобом динамічного зміни структури мережі. Наприклад, можна вимкнути аварійну ділянку або вимкнути енергоподачу для проведення ремонтних робіт.

Розпочинаємо зараз!

Ми працюємо щодня, щоб зробити нашу місію реальністю для наших партнерів та клієнтів.

Наші переваги

  • Більше 50 реалізованих проектів

  • Перевірки без штрафів

  • Безпека “під ключ”

  • Кваліфіковані спеціалісти

  • Оперативнний кошторис проекту