ПП “ВСЕСВІТ КОМФОРТУ” виконує  проектування й монтаж професійних систем блискавкозахисту, а також здійснює роботи із заземлення. Комплексний підхід до поставлених завдань, найсучасніші методи проектування за європейськими стандартами, а також застосування в роботі комплектуючих кращих закордонних виробників. Досвід і висока кваліфікація наших співробітників, дають можливість створювати нам надійні системи блискавкозахисту для будь-яких об’єктів, забезпечуючи максимальний їхній захист від усіляких впливів блискавок.

Якісне заземлення – це надійний захист вашого устаткування від електричних розрядів не тільки природного походження, але й гарантія безпеки, як устаткування, так і людей від ураження струмом. За кордоном уже давно зрозуміли, що заземлення – це досить важливо, після чого стали застосовувати при його встановленні ще більш жорсткі правила й нормативи, якими також керується й наша компанія. Заземлення – це не те, на чому можна заощаджувати, і навіть якщо вас не лякають якісь матеріальні втрати, то безпека людського життя повинна бути вище всього.

Блискавкозахист є життєво важливою послугою для будь-якого майна. Наша компанія пропонує широкий спектр послуг для захисту вашого будинку або підприємства від руйнівного впливу ударів блискавки. Наші послуги включають: установку громовідводу, системи заземлення, захист від перенапруги та регулярні перевірки, щоб забезпечити безпеку вашого майна. Довіртеся нам, щоб захистити вас і ваші активи під час грози. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб записатися на консультацію. Окрім захисту вашого майна, наші послуги захисту від блискавок також підвищують загальну безпеку вашого будинку чи підприємства. Удари блискавки можуть спричинити пожежі, відключення електроенергії та навіть травми. Інвестуючи в наші послуги, ви можете бути спокійні, знаючи, що ваша власність захищена від потенційної небезпеки ударів блискавки. Наша команда експертів працюватиме з вами, щоб розробити індивідуальне рішення, яке відповідає вашим потребам і бюджету. Не чекайте, поки буде надто пізно, зв’яжіться з нами сьогодні, щоб запланувати консультацію та захистити своє майно від небезпеки блискавки.

Розпочинаємо зараз!

Ми працюємо щодня, щоб зробити нашу місію реальністю для наших партнерів та клієнтів.

Наші переваги

  • Більше 50 реалізованих проектів

  • Перевірки без штрафів

  • Безпека “під ключ”

  • Кваліфіковані спеціалісти

  • Оперативнний кошторис проекту