В силу відомих причин повністю виключити виникнення пожежі неможливо.

Спочатку інтенсивність горіння невелика, але потім вона зростає і наступає лавиноподібний процес. Тому, чим раніше виявлена пожежа, тим менші збитки від неї.

Протипожежний захист будинків, споруд, людей, які в них перебувають зокрема досягається застосуванням установок автоматичної пожежної сигналізації.

Відповідно до ДСТУ 2273-93 ССБП. Пожежна безпека. Терміни та визначення під “установкою пожежної сигналізації” розуміється сукупність технічних засобів, установлених на об’єкті, що захищається, для виявлення пожежі, оброблення, подавання в заданому вигляді повідомлення про пожежу на цьому об’єкті, спеціальної інформації та (чи) подавання команд на включення автоматичних установок пожежогасіння та технічних обладнань.

Система пожежної сигналізації складається з пожежних сповіщувачів (пристроїв для формування сигналу про пожежу), які включені у сигнальну лінію (шлейф), приймально-контрольного приладу, ліній зв’язку.

Пожежні сповіщувачі перетворюють прояви пожежі (тепло, світло полум’я, дим) в електричний сигнал, який по лініях зв’язку надходить до контрольно-приймального приладу. Контрольно-приймальний прилад здійснює приймання інформації від пожежних сповіщувачів, виробляє сигнал про виникнення пожежі чи несправності, передає цей сигнал на пульт централізованого пожежного спостереження, включає систему оповіщення людей про пожежу та видає команди на інші пристрої (наприклад, включає автоматичні установки пожежогасіння чи димовидалення).

Розпочинаємо зараз!

Ми працюємо щодня, щоб зробити нашу місію реальністю для наших партнерів та клієнтів.

Наші переваги

  • Більше 50 реалізованих проектів

  • Перевірки без штрафів

  • Безпека “під ключ”

  • Кваліфіковані спеціалісти

  • Оперативнний кошторис проекту