Порошкове пожежогасіння використовується з метою усунення й локалізації вогнища загоряння твердих горючих матеріалів, горючих рідин і електроустаткування в приміщеннях різного призначення. Використовувана сполука завдає мінімальної шкоди предметам що захищаються і людині, тому що є нетоксичною.

Установки порошкового пожежогасіння можна розділити на кілька видів. По способу зберігання вогнегасної речовини виділяють установки модульного типу й установки із централізованим зберіганням. Перші відрізняються тим, що викид порошку при спрацьовуванні системи здійснюється з окремих модулів, розташованих безпосередньо в приміщеннях які захищаються. Установки другого типу включають спеціальну ємність для зберігання речовини, що гасить, а також систему труб, по яких порошок доставляється до вогнища загоряння.

По способу керування можна виділити автоматичні установки, установки з ручним запуском і автономні установки. Перші, як правило, є складовою частиною автоматизованої системи безпеки всього об’єкту. Другі приводяться в дію після сигналу із приміщення пожежного поста, станції пожежогасіння або приміщень, що захищаються. Установки третього типу здійснюють свої функції незалежно від зовнішніх джерел живлення й керування.

Системи з порошковим пожежогасінням мають свої переваги й недоліки. Їхня універсальність, висока вогнегасна здатність, і відносна дешевизна порошку сприяють досить широкому поширенню таких пристроїв.

Розпочинаємо зараз!

Ми працюємо щодня, щоб зробити нашу місію реальністю для наших партнерів та клієнтів.

Наші переваги

  • Більше 50 реалізованих проектів

  • Перевірки без штрафів

  • Безпека “під ключ”

  • Кваліфіковані спеціалісти

  • Оперативнний кошторис проекту