Алгоритм отримання акту прийняття в експлуатацію від органів Державного Пожежного Нагляду

       Зазвичай підприємці, що розпочинають свою власну справу, детально прораховують конкретні бізнес-плани, операції, бачать їх кінцевий результат і тому впевнені в досягненні успіху. Однак, коли вони входять в реальне бізнес-середовище, то часто стикаються з додатковими труднощами, вимушеними діями та витратами, які супроводжують основну діяльність і на які вони на етапі перспективного планування не розраховували. Тому при прийнятті рішення про відкриття власної справи, підприємства, оренду, необхідно обов’язково врахувати досить велику кількість діючих вимог пожежної безпеки, забезпечення виконання яких потребує часу і коштів. Основні вимоги пожежної безпеки містяться у відповідних державних нормативних актах.

Краще за все попередньо проконсультуватися у фахівців, тоді реально можна побачити увесь комплекс необхідних для виконання протипожежних заходів і що це буде коштувати.

Наведемо приблизну послідовність Ваших дій для отримання акту прийняття в експлуатацію:

  • Отримання технічних умов від органів Державного Пожежного Нагляду;
  • Розроблення проектно-кошторисної документації на технічні засоби протипожежного захисту;
  • Проходження експертизи проектно-технічної документації в органах Держпожнагляду;
  • Проведення монтажних робіт організацією яка має ліцензію на цей вид робіт;
  • Здача в експлуатацію відповідних систем протипожежного захисту комісії органів державного пожежного нагляду і, власне, отримання акту прийняття в експлуатацію;
  • Періодичне технічне обслуговування.

Related Posts